RANKING CIRCUIT 3X3

MINI MASCULÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS SANT JULIÀ LLEIDA VILADECAVALLS BANYOLES CALDES MANRESA BADALONA EL MASNOU IGUALADA SABADELL MATARÓ TARRAGONA TORELLÓ BARCELONA
1 Pardillos 105
1st
105 pts












2 Trio Calabera 105 1st
105 pts













3 Number one 105


1st
105 pts










4 LOS TIRILLAS 105

1st
105 pts











5 CB Mola Mogollón 85

2nd
85 pts











6 3x3 Torelló 1 85 2nd
85 pts













7 CENG Artesa 85
2nd
85 pts












8 EEM CALDES MSC 2 85


2nd
85 pts










9 EEM CALDES MSC 3 75


3rd
75 pts










10 Elite Squad 75

3rd
75 pts











11 La Garriga 75 3rd
75 pts













12 Dream Team Pardinyes 75
3rd
75 pts












13 THE WINNER 65


4th
65 pts










14 X-MAN 65

4th
65 pts











15 Roda 65 4th
65 pts













16 Tàrrega 55 5th
55 pts













17 ESTRELLATS 55

5th
55 pts











18 EEM CALDES MSC 1 55


5th
55 pts










19 3x3 Torelló 2 50 6th
50 pts













20 VACARUSSIA 50

6th
50 pts











21 Campus EB Rosella 45

7th
45 pts











MINI FEMENÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS SANT JULIÀ LLEIDA VILADECAVALLS BANYOLES CALDES MANRESA BADALONA EL MASNOU IGUALADA SABADELL MATARÓ TARRAGONA TORELLÓ BARCELONA
1 LES SEPIES 105
1st
105 pts












2 BasquetMania 105 1st
105 pts













3 Las del ultimo punto 105

1st
105 pts











4 3x3 Torelló 5 85 2nd
85 pts













5 ALBERGINIES 85
2nd
85 pts












6 LAM 85

2nd
85 pts











7 3x3 Torelló 2 75 3rd
75 pts













8 MANDONGUILLES 75
3rd
75 pts












9 Les Floretes 75

3rd
75 pts











10 3x3 Torelló 6 65 4th
65 pts













11 3x3 Torelló 4 55 5th
55 pts













12 Tàrrega Blanc 50 6th
50 pts













13 3x3 Torelló 1 45 7th
45 pts













14 Tàrrega Verd 40 8th
40 pts













15 Tàrrega Blau 25 9th
25 pts













16 3x3 Torelló 3 23 10th
23 pts













17 Tàrrega Taronja 21 11th
21 pts













INFANTIL MASCULÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS SANT JULIÀ LLEIDA VILADECAVALLS BANYOLES CALDES MANRESA BADALONA EL MASNOU IGUALADA SABADELL MATARÓ TARRAGONA TORELLÓ BARCELONA
1 RATATUI 150
3rd
75 pts
3rd
75 pts











2 Pachulia 105
1st
105 pts












3 Nigy23 105 1st
105 pts













4 Los 4 Ases 105


1st
105 pts










5 LAU BASKETBALL 105

1st
105 pts











6 Los 4 ases 85
2nd
85 pts












7 Showtime Porqueres 85


2nd
85 pts










8 Lau 85 2nd
85 pts













9 HORTNITE 85

2nd
85 pts











10 3x3 Torelló 1 75 3rd
75 pts













11 CE CALDES MSC 4 75


3rd
75 pts










12 Pajarus 65

4th
65 pts











13 CE CALDES MSC 3 65


4th
65 pts










14 ensaimades 65
4th
65 pts












15 Manlleu Vermell 65 4th
65 pts













16 3x3 Torelló 2 55 5th
55 pts













17 NVA KIDS 55

5th
55 pts











18 Lilacosmetics 55
5th
55 pts












19 THE LEGENDS 50

6th
50 pts











20 Manlleu Groc 50 6th
50 pts













21 INFANTIL BORGES BLAU 50
6th
50 pts












22 LOS SIN HUESOS 45

7th
45 pts











23 INFANTIL BORGES VERD 45
7th
45 pts












24 Ksjsj 35
8th
35 pts












25 ALL STAR KINGS 35

8th
35 pts











INFANTIL FEMENÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS SANT JULIÀ LLEIDA VILADECAVALLS BANYOLES CALDES MANRESA BADALONA EL MASNOU IGUALADA SABADELL MATARÓ TARRAGONA TORELLÓ BARCELONA
1 CB LAKERS 105
1st
105 pts












2 Barneras 105

1st
105 pts











3 Girls Team 105 1st
105 pts













4 shalke temeto de 3 105


1st
105 pts










5 SomBarna 85

2nd
85 pts











6 INFGIRLS MOLLERUSSA 85
2nd
85 pts












7 SKERE 85


2nd
85 pts










8 Anac 85 2nd
85 pts













9 Les Garnier 75


3rd
75 pts










10 Vila girls 75

3rd
75 pts











11 EKKE B LLEIDA 75
3rd
75 pts












12 Tona 75 3rd
75 pts













13 Les Piltrafilles 65
4th
65 pts












14 NUTELLITAS 65


4th
65 pts










15 EL TRIDENT 55


5th
55 pts










16 JIB TEAM 55
5th
55 pts












17 Team titular 50
6th
50 pts












18 NIQUIS 50


6th
50 pts










19 SENSE NOM 45


7th
45 pts










20 CE CALDES FEM 5 40


8th
40 pts










21 CE CALDES FEM 6 25


9th
25 pts










CADET MASCULÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS SANT JULIÀ LLEIDA VILADECAVALLS BANYOLES CALDES MANRESA BADALONA EL MASNOU IGUALADA SABADELL MATARÓ TARRAGONA TORELLÓ BARCELONA
1 Maristes 03 105
1st
105 pts












2 dallas gracias 105

1st
105 pts











3 Manzanillas Jr 105 1st
105 pts













4 Philadelphia Gambes 105


1st
105 pts










5 Orellana 85 2nd
85 pts













6 Golden Matutes 85
2nd
85 pts












7 DAJA 85

2nd
85 pts











8 Flex 85


2nd
85 pts










9 Beasty boys 75
3rd
75 pts












10 Los Manzanillas Jr 75

3rd
75 pts











11 Keloke wawawa 75


3rd
75 pts










12 3x3 Torelló 4 75 3rd
75 pts













13 3x3 Torelló 3 65 4th
65 pts













14 estrella coja 65


4th
65 pts










15 Gabriel Team 65

4th
65 pts











16 powers samurais 65
4th
65 pts












17 POKER DE ASES 55

5th
55 pts











18 3x3 Torelló 1 55 5th
55 pts













19 Tomatoides 55
5th
55 pts












20 DIEGOSQUAD 55


5th
55 pts










21 MaConKe Team 50

6th
50 pts











22 Small Ballers 50


6th
50 pts










23 3x3 Torelló 2 50 6th
50 pts













24 Rapsody 45


7th
45 pts










25 TOP MANTA 45

7th
45 pts











26 Calvos 40


8th
40 pts










27 GAMBITES 40

8th
40 pts











28 Dallas Pordertas 25

9th
25 pts











29 Vamos Tarde 23

10th
23 pts











30 TeamJac 21

11th
21 pts











31 DIM TIM 19

12th
19 pts











CADET FEMENÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS SANT JULIÀ LLEIDA VILADECAVALLS BANYOLES CALDES MANRESA BADALONA EL MASNOU IGUALADA SABADELL MATARÓ TARRAGONA TORELLÓ BARCELONA
1 AC Frio 105 1st
105 pts













2 FIREBALL 105


1st
105 pts










3 Sin nombre 105

1st
105 pts











4 Golden Warriors Girls 85

2nd
85 pts











5 CHICAGO me limpio 85


2nd
85 pts










6 Cabretes 85 2nd
85 pts













7 LES ESTUPENDES 75


3rd
75 pts










8 Horta 75 3rd
75 pts













9 Orgull vermell y el bicho verde 75

3rd
75 pts











10 5X5 = vint-i-cinc 65


4th
65 pts










11 CE CALDES FEM 3 55


5th
55 pts










12 3x3nou 50


6th
50 pts










13 4x4=16 45


7th
45 pts










14 CE CALDES FEM 4 40


8th
40 pts










U18 MASCULÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS SANT JULIÀ LLEIDA VILADECAVALLS BANYOLES CALDES MANRESA BADALONA EL MASNOU IGUALADA SABADELL MATARÓ TARRAGONA TORELLÓ BARCELONA
1 Doggys 100
1st
100 pts












2 Naismith 100


1st
100 pts










3 Snakes 100

1st
100 pts











4 BlackandWhite 80

2nd
80 pts











5 CE CALDES MSC 2 80


2nd
80 pts










6 Baby bulls 80
2nd
80 pts












7 Big three 70
3rd
70 pts












8 Triopical 70


3rd
70 pts










9 A MEDD SE LES A PERDIDO UN NIÑO 70

3rd
70 pts











10 CE CALDES MSC 1 60


4th
60 pts










11 Trail Brazzers 60

4th
60 pts











12 Chicago Bollos 60
4th
60 pts












13 PICOTRE 50

5th
50 pts











14 Capo$ 50


5th
50 pts










U18 FEMENÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS SANT JULIÀ LLEIDA VILADECAVALLS BANYOLES CALDES MANRESA BADALONA EL MASNOU IGUALADA SABADELL MATARÓ TARRAGONA TORELLÓ BARCELONA
1 BLUE ONES 100


1st
100 pts










2 Chi-cago 80


2nd
80 pts










3 Pokémons 70


3rd
70 pts










4 CE CALDES FEM 2 60


4th
60 pts










5 Banyoles Negre 50


5th
50 pts










6 POPCORN 45


6th
45 pts










7 La Purga 40


7th
40 pts










8 CE CALDES FEM 1 35


8th
35 pts










SENIOR MASCULÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS SANT JULIÀ LLEIDA VILADECAVALLS BANYOLES CALDES MANRESA BADALONA EL MASNOU IGUALADA SABADELL MATARÓ TARRAGONA TORELLÓ BARCELONA
1 23 Basketball 350 1st
100 pts
1st
100 pts
2nd
80 pts
3rd
70 pts










2 Tripl3shot 270
3rd
70 pts
1st
100 pts
1st
100 pts










3 No Límits Club 3x3 230
2nd
80 pts
3rd
70 pts
2nd
80 pts










4 LOS MANZANILLAS 3X3 165 2nd
80 pts
5th
50 pts

8th
35 pts










5 LOCKOUT 3X3 95

6th
45 pts
5th
50 pts










6 Dimelo Papi 86 3rd
70 pts

11th
16 pts











7 The Apples 3x3 60


4th
60 pts










8 OCATAVOLEY 60

4th
60 pts











9 No en saps 60 4th
60 pts













10 MBP’s 60
4th
60 pts












11 Sant Hipòlit 50 5th
50 pts













12 SeaHorses 50

5th
50 pts











13 Impresentables 45 6th
45 pts













14 BigBallerBros 45


6th
45 pts










15 Team Cazzo 45
6th
45 pts












16 JUNIOR NEGRE 40


7th
40 pts










17 Triple Doble 40 7th
40 pts













18 The Kidds - VdM 40
7th
40 pts












19 Blas 40

7th
40 pts











20 Roko 35 8th
35 pts













21 MINABO DE KIEV 35

8th
35 pts











22 4 Mataos 35
8th
35 pts












23 HAY QUE METER 20


9th
20 pts










24 2n nivell 20
9th
20 pts












25 BigBallersBros 20

9th
20 pts











26 Cassà CITY 18


10th
18 pts










27 Los huevos del gallo 18

10th
18 pts











28 Harlem Volem Popes 18
10th
18 pts












29 Bàsquet Borges 16
11th
16 pts












30 Dream Team 16


11th
16 pts










31 Chans 14


12th
14 pts










32 Horsetown Penguins 14

12th
14 pts











33 Torrefarrera Towers 14
12th
14 pts












34 USA-CAT Ballers 0













35 T-10 2 ZONAS 0













36 Kainan 0













37 Club Social 0













38 3x3 No Límit Club 0













SENIOR FEMENÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS SANT JULIÀ LLEIDA VILADECAVALLS BANYOLES CALDES MANRESA BADALONA EL MASNOU IGUALADA SABADELL MATARÓ TARRAGONA TORELLÓ BARCELONA
1 cacahuets 100

1st
100 pts











2 Road to Xi'an 100
1st
100 pts












3 Dile a papá 100


1st
100 pts










4 Ritxis 80
2nd
80 pts












5 Trentallargs 80


2nd
80 pts










6 Supvintiú amb accent 80

2nd
80 pts











7 Última Hora 70
3rd
70 pts












8 Vilavets 70

3rd
70 pts











9 las leonas 60

4th
60 pts











10 the thunders 50

5th
50 pts