RANKING CIRCUIT 3X3

SÈNIOR AMATEUR MASCULÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 TimeChamber 3x3 100 1st
100 pts











2 The 3x3 Academy u23 80 2nd
80 pts











3 Flying Three 70 3rd
70 pts











4 The 3x3 Academy u19 60 4th
60 pts











5 FADE AWAY 50 5th
50 pts











6 Retromanzanillas 45 6th
45 pts











7 Els 40 clàssics 40 7th
40 pts











8 Old but gold 35 8th
35 pts











9 3 barris en 1 20 9th
20 pts











10 Olot S25 18 10th
18 pts











11 Collblank gank 16 11th
16 pts











12 APASIAU 14 12th
14 pts











13 Les espies de veritat 0











14 GATTACA 0











SÈNIOR AMATEUR FEMENÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 L'anna reparteix aigües 100 1st
100 pts











2 SFERIC Basquet3x3 80 2nd
80 pts











3 Les veganes 70 3rd
70 pts











4 Chicken Teriyaki 60 4th
60 pts











5 Las Mac's 50 5th
50 pts











6 VIUELVERD 45 6th
45 pts











7 Les Hot Shots 40 7th
40 pts











JUNIOR MASCULÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Los chunguitos 100 1st
100 pts











2 Tenners 80 2nd
80 pts











3 Tinkiwinkis 70 3rd
70 pts











4 Kse y sus negros 60 4th
60 pts











JUNIOR FEMENÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 The 3x3 Academy U17 100 1st
100 pts











2 Caraculos 80 2nd
80 pts











3 CB Vilobí 70 3rd
70 pts











CADET MASCULÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Haracka kiko 100 1st
100 pts











2 NBA JUNIORS 80 2nd
80 pts











3 Warriors 70 3rd
70 pts











4 Los Aplastadores 60 4th
60 pts











5 NEXT MVP WHITE 50 5th
50 pts











6 Llefià 45 6th
45 pts











7 Salt City boys 40 7th
40 pts











8 aibo la peineta calva 35 8th
35 pts











9 la Patrulla Canina 20 9th
20 pts











10 Carles 18 10th
18 pts











11 Olot Warriors 16 11th
16 pts











12 Bàsquet Vilafant 14 12th
14 pts











13 Pipada 0











CADET FEMENÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Flip Flop 100 1st
100 pts











2 team goals 80 2nd
80 pts











3 beneites 70 3rd
70 pts











4 Farners 60 4th
60 pts











5 Emo winx 50 5th
50 pts











INFANTIL MASCULÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Hoopers 100 1st
100 pts











2 Los veganos 80 2nd
80 pts











3 THE BLACK PANTHER TEAM 70 3rd
70 pts











4 Els kiwis 60 4th
60 pts











5 Els gripaus 50 5th
50 pts











6 chiringuito de jugones 45 6th
45 pts











7 The 3x3 Academy u13 40 7th
40 pts











8 CB Granollers Negre 35 8th
35 pts











9 BYMS 20 9th
20 pts











10 XEVI'S TEAM 18 10th
18 pts











11 Thau 16 11th
16 pts











12 TEAM G.I.P. 14 12th
14 pts











13 Rooky Lakers 0











14 Big 3 0











15 CB Granollers Blau 0











16 Patunia 0











17 The Cigrons 0











18 UB Mir 0











19 Els Teletubbies 0











20 Els pallassos 0











21 Diego Sniper 0











22 Cintia 0











23 3x3 fan 6 0











INFANTIL FEMENÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 TecniBasquet 100 1st
100 pts











2 Quart Atack 80 2nd
80 pts











3 Tribàsquet 70 3rd
70 pts











4 Cracks 60 4th
60 pts











5 Blue Team 50 5th
50 pts











6 JxS 45 6th
45 pts











7 LES CASSANENQUES 40 7th
40 pts











MINI MASCULÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 MAGIC TEAM 100 1st
100 pts











2 GREEN LIGHT 80 2nd
80 pts











3 Els BIGs 70 3rd
70 pts











4 The Last Pass 60 4th
60 pts











5 Los 4 LeBrones 50 5th
50 pts











6 The JJEX Panthers 45 6th
45 pts











7 PalAmer Team 40 7th
40 pts











8 friends team 35 8th
35 pts











9 Els Bulls 20 9th
20 pts











10 Farners Rookies 18 10th
18 pts











11 BASKET MDLR 16 11th
16 pts











12 SANT PERE TERRASSA 14 12th
14 pts











13 Fireball 0











14 Mini Chicago Bulls 0











15 3x3 SALT 0











16 TEAM LEBRON 0











17 morrot 0











18 Els Iveran's 0











19 DALLAS GRACIAS 0











20 Viloekip 0











21 Mini Nets 0











22 GAMER 0











23 Spider team 0











MINI FEMENÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Un Seat mal aparcat 100 1st
100 pts











2 TINKY WINKYS 80 2nd
80 pts











3 Basket Friends 70 3rd
70 pts











4 Spalding's 60 4th
60 pts











5 JMA's 50 5th
50 pts











6 Les Oreo 45 6th
45 pts











7 Mini Panters 40 7th
40 pts











8 Iti's 35 8th
35 pts