RANKING CIRCUIT 3X3

SÈNIOR PRO MASCULÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Badalona Somdocents 370
3rd
70 pts
5th
50 pts

3rd
70 pts
2nd
80 pts
1st
100 pts





2 Santfeliuenc 3X3 310
5th
50 pts
2nd
80 pts

2nd
80 pts
1st
100 pts






3 3x3 Barcelona Sants 275
2nd
80 pts
3rd
70 pts
8th
35 pts
6th
45 pts
6th
45 pts






4 AYR Tarraco 264
12th
14 pts
4th
60 pts
7th
40 pts
4th
60 pts
7th
40 pts
5th
50 pts





5 Valencia Basket 3x3 230
4th
60 pts


1st
100 pts
3rd
70 pts






6 23 BASKETBALL - BE GOAT TEAM 195
7th
40 pts
8th
35 pts
3rd
70 pts
5th
50 pts







7 3x3 Crew 150
9th
20 pts
12th
14 pts
1st
100 pts

11th
16 pts






8 Nomadball Summer 150


9th
20 pts

4th
60 pts
3rd
70 pts





9 NomadBall 145
6th
45 pts
1st
100 pts









10 BBALL C3NT3R 118
10th
18 pts
10th
18 pts
5th
50 pts
11th
16 pts

11th
16 pts





11 Bit2me Onil3x3 100
1st
100 pts










12 24Segons 95


4th
60 pts
8th
35 pts







13 Timechamber 3x3 95
8th
35 pts
7th
40 pts


9th
20 pts






14 Azuqueca 3x3 80


2nd
80 pts








15 Valencia 3x3 80





2nd
80 pts





16 Tenkaichi 70


11th
16 pts
7th
40 pts
12th
14 pts






17 TimeChamber 60





4th
60 pts





18 Black&White 50


10th
18 pts
12th
14 pts
10th
18 pts






19 The 3x3 Academy 50




5th
50 pts






20 HELADO OSCURO 45


6th
45 pts








21 Badalona Blue 3x3 45

6th
45 pts









22 Crew 3x3 45





6th
45 pts





23 3x3 Barcelona Sants 40





7th
40 pts





24 The 3x3 Academy u23 35




8th
35 pts






25 Nomadball 35





8th
35 pts





26 Silla 32


12th
14 pts
10th
18 pts







27 BC ENCAMP 32
11th
16 pts
11th
16 pts









28 UESC Lockout 3x3 20

9th
20 pts









29 Santfeliuenc 20





9th
20 pts





30 Bit2me Onil3x3 U23 20



9th
20 pts







31 24 Segons 18





10th
18 pts





32 Tempete de Sable 14





12th
14 pts





33 T3x3nkaichi 0











34 The 3x3 Academy u18 0











35 2kchondas 0











36 T3x3nkaichi 0











37 Badalona Buckets 0











SÈNIOR PRO FEMENÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 AYR Tarraco 375
4th
60 pts
3rd
70 pts
2nd
80 pts
8th
35 pts
4th
60 pts
3rd
70 pts





2 24Segons 290
3rd
70 pts

1st
100 pts
2nd
80 pts
7th
40 pts






3 0Worries 3x3 Crew 220
2nd
80 pts
2nd
80 pts

4th
60 pts







4 WAB CAMP 3x3 170
1st
100 pts

3rd
70 pts








5 GEIEG 170
5th
50 pts
1st
100 pts



9th
20 pts





6 Fisioptimus La Rioja Be Goat 150




1st
100 pts
5th
50 pts





7 Santfeliuenc 3X3 150



3rd
70 pts
2nd
80 pts






8 Tenkaichi 125


5th
50 pts
7th
40 pts

8th
35 pts





9 NOMADBALL FEM 120

4th
60 pts
4th
60 pts








10 The 3x3 Academy u17 115



6th
45 pts
3rd
70 pts






11 Santfeliuenc 100





1st
100 pts





12 PRO SPORT TEAM 100



1st
100 pts







13 29 stars 95



5th
50 pts
6th
45 pts






14 The 3x3 Academy 80





2nd
80 pts





15 24 Segons 60





4th
60 pts





16 BBALL C3NT3R 50

5th
50 pts









17 The 3x3 Academy PRO 50




5th
50 pts






18 0Worries Crew 3x3 45





6th
45 pts





19 WAP Camp 3x3 40





7th
40 pts





20 CBS 35




8th
35 pts






21 Nomadball 18





10th
18 pts





22 Les 3 Vengers 16





11th
16 pts





23 3+1=5 14





12th
14 pts





SÈNIOR AMATEUR MASCULÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 The 3x3 Academy 280






2nd
80 pts


1st
100 pts
1st
100 pts
2 Badalona Buckets 230




1st
100 pts

3rd
70 pts

4th
60 pts


3 Olot S25 183 10th
18 pts
3rd
70 pts



4th
60 pts




8th
35 pts

4 CB Yo me la tiraba 170







5th
50 pts
2nd
80 pts
7th
40 pts

5 James of Thrones 160



4th
60 pts

1st
100 pts





6 Retromanzanillas 148 6th
45 pts



5th
50 pts

10th
18 pts

8th
35 pts



7 FUNKOPOPS 120
1st
100 pts









9th
20 pts
8 De una 105






8th
35 pts
3rd
70 pts



9 Ceng Artesa de Segre 100


1st
100 pts








10 TimeChamber 3x3 100 1st
100 pts











11 Lodbrok 100







1st
100 pts



12 ToyBoys 100






1st
100 pts




13 The 3x3 Academy u18 100








1st
100 pts


14 Opa-Opa 100



1st
100 pts







15 XAVINETA 80


2nd
80 pts








16 SESE "B" 80
2nd
80 pts










17 The 3x3 Academy u23 80 2nd
80 pts











18 LODBROCK 80










2nd
80 pts
19 WAVE 3X3 80







2nd
80 pts



20 Tritones 80




2nd
80 pts






21 Edinburgh Lions 80





2nd
80 pts





22 Donde está SJ? 80









2nd
80 pts

23 3x3=9 80



2nd
80 pts







24 Nose fica Monstars 70


3rd
70 pts








25 Flying Three 70 3rd
70 pts











26 THE 3X3 ACADEMY U18 70










3rd
70 pts
27 FONT'S & COMPANY 70




3rd
70 pts






28 JASP 70





3rd
70 pts





29 Lloveras team 70









3rd
70 pts

30 Canpa Team 70








3rd
70 pts


31 tictacteam 70



3rd
70 pts







32 SAS Mavericks 61







11th
16 pts

6th
45 pts

33 ROVELLATS 60


4th
60 pts








34 Collblank gang 60
4th
60 pts










35 The 3x3 Academy u19 60 4th
60 pts











36 TIMECHAMBER 3X3 60










4th
60 pts
37 Els amics d'en Guillem 60







4th
60 pts



38 WHOPPERS 60






4th
60 pts




39 Oreo 60





4th
60 pts





40 PAB SQUAD 60









4th
60 pts

41 Bar Tito 50


5th
50 pts








42 Los Chunguitos 50
5th
50 pts










43 FADE AWAY 50 5th
50 pts











44 TOY BOYS 50










5th
50 pts
45 Blackboys 50






5th
50 pts




46 Els Paus 50




5th
50 pts






47 DRINK TEAM 50





5th
50 pts





48 SBC 50









5th
50 pts

49 AIR CANTU 50








5th
50 pts


50 chicago 90 45


6th
45 pts








51 MAS RUFI 45
6th
45 pts










52 CENG ARTESA 45










6th
45 pts
53 Prontopisci 45







6th
45 pts



54 24Segons 45






6th
45 pts




55 Uncles Drew's 45




6th
45 pts






56 CONXO 45





6th
45 pts





57 Black&White 45








6th
45 pts


58 Paco fiestas 45



6th
45 pts







59 TOWERS 40


7th
40 pts








60 Els 40 clàssics 40 7th
40 pts











61 CB YO ME LA TIRABA 40










7th
40 pts
62 Arnau "Vivi" Mutombo 40







7th
40 pts



63 Calares Team 40






7th
40 pts




64 Calihuevos 40





7th
40 pts





65 Te gusta el requesón? 40








7th
40 pts


66 Los soldados de Peris 40



7th
40 pts







67 BIG4 35


8th
35 pts








68 Old but gold 35 8th
35 pts











69 RETROMANZANILLAS 35










8th
35 pts
70 HOY 35





8th
35 pts





71 Streetball La Balconada 35








8th
35 pts


72 Els Musteles 35



8th
35 pts







73 3 barris en 1 20 9th
20 pts











74 Santpe squad 20







9th
20 pts



75 Viva Taiwan 20






9th
20 pts




76 REVIVAL 20





9th
20 pts





77 ONG Només venim per la samarreta 20









9th
20 pts

78 JOAN COSTA DIOS 20








9th
20 pts


79 BADALONA BUCKETS 18










10th
18 pts
80 Cachondos team 18







10th
18 pts



81 Dallas Gracias 18






10th
18 pts




82 SFC 18








10th
18 pts


83 Collblank gank 16 11th
16 pts











84 DE UNA 16










11th
16 pts
85 Prontoplaya 16






11th
16 pts




86 Lol 16





11th
16 pts





87 Los fitipaldis 16








11th
16 pts


88 APASIAU 14 12th
14 pts











89 JAMES OF THRONES 14










12th
14 pts
90 Els Fa Mal Tot 14







12th
14 pts



91 Diga'm que no estic somiant 14






12th
14 pts




92 3x3 Interteam 14








12th
14 pts


93 Les espies de veritat 0











94 GATTACA 0











95 OLOT S25 0











96 Hot Shots 0











97 Ragnarok 0











98 LLINARS LEGENDS 0











99 Tulli2 0











100 CB Yome Latiraba 0











101 CBS Team 0











102 Los 3 Capos 0











103 BICOLOR TEAM 0











104 Gorila Crew 0











105 pollos angles 0











106 Màgic Africa 0











107 Los 3 apóstoles y Jesus 0











108 La Justneta 0











109 Lockout Blau 0











110 Makanakis 0











111 Aston Birra 0











112 Badalona Wombat 0











113 Castanya Full 0











SÈNIOR AMATEUR FEMENÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 SFERIC Basquet3x3 390 2nd
80 pts
4th
60 pts

2nd
80 pts

2nd
80 pts

9th
20 pts

3rd
70 pts


2 29 stars 280
1st
100 pts






2nd
80 pts
1st
100 pts


3 Hipatia 240







4th
60 pts
2nd
80 pts
1st
100 pts

4 YO ME LO TIRO 180






5th
50 pts


3rd
70 pts
4th
60 pts
5 Justes 100


1st
100 pts








6 L'anna reparteix aigües 100 1st
100 pts











7 29 STARS 100










1st
100 pts
8 The 3x3 Academy 100







1st
100 pts



9 Pro Sport Team 100






1st
100 pts




10 Felip The Pig 100




1st
100 pts






11 VIUELVERD 85 6th
45 pts
7th
40 pts










12 don pollo(n) 80
2nd
80 pts










13 THE 3X3 ACADEMY 80










2nd
80 pts
14 Oriols Team 80






2nd
80 pts




15 The 3x3 Academy U17 blanc 80









2nd
80 pts

16 Monyo de la Krajisnik 70


3rd
70 pts








17 CB ME LA TIRABA 70
3rd
70 pts










18 Les veganes 70 3rd
70 pts











19 SFERIC 3X3 70










3rd
70 pts
20 Petrorianes 70







3rd
70 pts



21 Las Guapas 70






3rd
70 pts




22 4 the win 70




3rd
70 pts






23 Exavuiros 60


4th
60 pts








24 Chicken Teriyaki 60 4th
60 pts











25 Juan On Juan 60






4th
60 pts




26 Veteranesolot 60




4th
60 pts






27 La guàrdia 60









4th
60 pts

28 Caseta CB Rosella 60








4th
60 pts


29 din A4 50
5th
50 pts










30 Las Mac's 50 5th
50 pts











31 MOTOMAMIS 50







5th
50 pts



32 TRIANGLE 50




5th
50 pts






33 3x4 50









5th
50 pts

34 veteranesolot.0 45
6th
45 pts










35 Thewarras 45






6th
45 pts




36 Elefants 45









6th
45 pts

37 Les Hot Shots 40 7th
40 pts











38 The 3x3 Academy u17 40






7th
40 pts




39 Màsters Banyoles 35
8th
35 pts










40 Últim Moment 35






8th
35 pts




41 L’Anna reparteix aigües 20
9th
20 pts










42 Maresme Femení 18






10th
18 pts




JUNIOR MASCULÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 JOKERS 260




3rd
70 pts


2nd
80 pts

3rd
70 pts
7th
40 pts
2 RED TEAM 170








1st
100 pts

3rd
70 pts
3 tema i rema 160




2nd
80 pts




2nd
80 pts

4 Adri al banquillo 145



1st
100 pts

6th
45 pts





5 Els Conqueridors 130







3rd
70 pts

4th
60 pts

6 Salchichones fc 130






2nd
80 pts

5th
50 pts


7 Los Warriors del 3x3 120






8th
35 pts

7th
40 pts
6th
45 pts

8 Pollastres 118







1st
100 pts

10th
18 pts

9 The 3x3 Academy u17 116

1st
100 pts




11th
16 pts




10 Los chunguitos 100 1st
100 pts











11 THE 3X3 ACADEMY U18 100










1st
100 pts
12 los calvos 100






1st
100 pts




13 The 3x3 Academy u18 100




1st
100 pts






14 Helado oscuro 100





1st
100 pts





15 Los infravalorados 100









1st
100 pts

16 gudariak 3x3 90





9th
20 pts


3rd
70 pts


17 Tenners 80 2nd
80 pts











18 LOS INFRAVALORADOS 80










2nd
80 pts
19 NOMADBALL JUNIOR 80

2nd
80 pts









20 Scotland M1 80





2nd
80 pts





21 Lebrons 80








2nd
80 pts


22 Man Black 80



2nd
80 pts







23 Tinkiwinkis 70 3rd
70 pts











24 Hot Shots 70

3rd
70 pts









25 Se ha perdido un niño 70






3rd
70 pts




26 Scotland M5 70





3rd
70 pts





27 3x3 Stars 70



3rd
70 pts







28 Kse y sus negros 60 4th
60 pts











29 THE 3X3 ACADEMY U17 60










4th
60 pts
30 Hold my balls Team 60

4th
60 pts









31 QEMG 60







4th
60 pts



32 La Cancha Team 60






4th
60 pts




33 elsantju 60




4th
60 pts






34 Scotland M2 60





4th
60 pts





35 3x3 Neus 60








4th
60 pts


36 West Marilyn Monroe 60



4th
60 pts







37 POLLASTRES 50










5th
50 pts
38 Matriu 3x3 50







5th
50 pts



39 Barberà Coachs 50






5th
50 pts




40 MCflurries 50




5th
50 pts






41 Scotland M3 50





5th
50 pts





42 Helado Oscuro 50









5th
50 pts

43 Team Vilkai 50



5th
50 pts







44 HELADO OSCURO 45










6th
45 pts
45 Triooo 45






6th
45 pts




46 GANSUS 45




6th
45 pts






47 Los darys 45








6th
45 pts


48 Kalimuendo team 40






7th
40 pts




49 Pandilla de duendes 40




7th
40 pts






50 Scotland M4 40





7th
40 pts





51 Pablitos 40









7th
40 pts

52 ADRI AL BANQUILLO 35










8th
35 pts
53 MulinaMVP 35




8th
35 pts






54 Calipo 35





8th
35 pts





55 The Ballers 35









8th
35 pts

56 Los Pescaminas 35








8th
35 pts


57 Pepes 20






9th
20 pts




58 Brooke Niggas 20









9th
20 pts

59 Electroencefalografistas 20








9th
20 pts


60 Campeones 18






10th
18 pts




61 23 auh! 18








10th
18 pts


62 Bros Team 16









11th
16 pts

63 8 de elixir 14






12th
14 pts




64 Un 2 pa? 14









12th
14 pts

65 DominosBoyss 0











66 LA VICENETA 0











67 Bacon queso 0











68 rugilovers 0











69 Los acabaos 0











70 La CNS 0











71 3x3 killers 0











72 Sants team 0











73 Nba Junior 0











74 Ibericus 0











JUNIOR FEMENÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 The 3x3 Academy U17 160 1st
100 pts










4th
60 pts
2 Hoopers 160






2nd
80 pts



2nd
80 pts
3 FELIP THE PIG 100










1st
100 pts
4 quantes som??? 100







1st
100 pts



5 Felip The Pig 100






1st
100 pts




6 VODKA JUNIORS 100





1st
100 pts





7 Som pals 100








1st
100 pts


8 Caraculos 80 2nd
80 pts











9 Minipablitos 80







2nd
80 pts



10 Las pa la calle 80





9th
20 pts
4th
60 pts




11 CSK la ropa 80





2nd
80 pts





12 lau 80








2nd
80 pts


13 CB Vilobí 70 3rd
70 pts











14 The 3x3 Academy U18 Blanc 70










3rd
70 pts
15 Ítaca 70







3rd
70 pts



16 David dona’m minuts 70






3rd
70 pts




17 Scotland W1 70





3rd
70 pts





18 Bàsquet Fem Talents 70








3rd
70 pts


19 Scotland W4 60





4th
60 pts





20 El escuadrón de hormigas 60








4th
60 pts


21 Basquet Fem Talents 50










5th
50 pts
22 3M’S 50






5th
50 pts




23 Scotland W3 50





5th
50 pts





24 SOM PALS 45










6th
45 pts
25 Black and White 45






6th
45 pts




26 Scotland W5 45





6th
45 pts





27 Las llefis 40






7th
40 pts




28 bichitos 40





7th
40 pts





29 Scotland W2 35





8th
35 pts





CADET MASCULÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Alan Team Timechamber 445




2nd
80 pts
3rd
70 pts
5th
50 pts
1st
100 pts
6th
45 pts

1st
100 pts
2 NEXT MVP WHITE 435 5th
50 pts

1st
100 pts


1st
100 pts
1st
100 pts


5th
50 pts

8th
35 pts
3 WIFU TEAM 380
1st
100 pts





1st
100 pts

1st
100 pts

2nd
80 pts
4 IBC ACADEMY U16 333




3rd
70 pts
6th
45 pts
10th
18 pts
2nd
80 pts

2nd
80 pts
7th
40 pts
5 BROMISTES 320






2nd
80 pts

3rd
70 pts
1st
100 pts
3rd
70 pts
6 Los 4 Ases 280

2nd
80 pts

3rd
70 pts
5th
50 pts
2nd
80 pts





7 SANATORIO SPURS 194




4th
60 pts

12th
14 pts
3rd
70 pts

5th
50 pts

8 The 3x3 Academy u16 170






4th
60 pts
5th
50 pts

4th
60 pts

9 Escuadrón Suicida 160

3rd
70 pts


7th
40 pts
5th
50 pts





10 ELS PESQUERS 113




10th
18 pts


4th
60 pts

8th
35 pts

11 The Shooters Sabadell 105



4th
60 pts
6th
45 pts






12 Almena team 100


1st
100 pts








13 Haracka kiko 100 1st
100 pts











14 Panweekens 100



1st
100 pts







15 els força xics 80


2nd
80 pts








16 JAM BROS 80
2nd
80 pts










17 NBA JUNIORS 80 2nd
80 pts











18 Los cuatro mosqueteros 80








2nd
80 pts


19 Team Uri 80



2nd
80 pts







20 SI LO SE NO VENGO 78





4th
60 pts


10th
18 pts


21 Olot Warriors 75 11th
16 pts
6th
45 pts



12th
14 pts






22 TENEDOR 75






8th
35 pts

7th
40 pts


23 La Gordineta 70


3rd
70 pts








24 STOP WAR 70
3rd
70 pts










25 Warriors 70 3rd
70 pts











26 Penkiks 70






3rd
70 pts




27 Les Promeses 70









3rd
70 pts

28 Team sangre 61








11th
16 pts
6th
45 pts

29 Jimmy Bac 60


4th
60 pts








30 ELS TTS 60
4th
60 pts










31 Los Aplastadores 60 4th
60 pts











32 LOS 4 ASES 60










4th
60 pts
33 NuCriMaSo 60

4th
60 pts









34 dallas gracias 60








4th
60 pts


35 2+1 50


5th
50 pts








36 4K SQUAD 50
5th
50 pts










37 PANWEEKES 50










5th
50 pts
38 CBVM 3X3 50

5th
50 pts









39 Scotland M1 50



5th
50 pts







40 LOS PRIMOS 45


6th
45 pts








41 Llefià 45 6th
45 pts











42 ALMENA TEAM 45










6th
45 pts
43 LOS FARYS 45

6th
45 pts









44 Squad Hoppers 45







6th
45 pts



45 Mamadu Illosoba 45






6th
45 pts




46 Scotland M2 45



6th
45 pts







47 InJe 40
7th
40 pts










48 Salt City boys 40 7th
40 pts











49 Bezoya 40

7th
40 pts









50 Roca & Company 40







7th
40 pts



51 Badboys 40






7th
40 pts




52 Level 100x100 CM 40





7th
40 pts





53 VICs' TEAM 40









7th
40 pts

54 Scotland M3 40



7th
40 pts







55 aibo la peineta calva 35 8th
35 pts











56 Los macarrones de mi abuelas 35

8th
35 pts









57 The Endermans 35







8th
35 pts



58 Sexy hoopers 35




8th
35 pts






59 Mister Lachem 35








8th
35 pts


60 Scotland M5 35



8th
35 pts







61 la Patrulla Canina 20 9th
20 pts











62 Brooklyn 3’s 20

9th
20 pts









63 Los 4 Ases 20







9th
20 pts



64 PepoCoach 20






9th
20 pts




65 Invictus 07 20




9th
20 pts






66 PAN 20









9th
20 pts

67 UESC 20








9th
20 pts


68 Inter mitente 20



9th
20 pts







69 Carles 18 10th
18 pts











70 SARDA 18









10th
18 pts

71 Los Grinch 18



10th
18 pts







72 Minguella 16






11th
16 pts




73 Don Limpio 16









11th
16 pts

74 Blue Buckets 16




11th
16 pts






75 Scotland M4 16



11th
16 pts







76 Bàsquet Vilafant 14 12th
14 pts











77 Pérez Team 14



12th
14 pts







78 TURIP 14









12th
14 pts

79 3x3 Ricky Rubio 14








12th
14 pts


80 Pipada 0











81 Trident 0











82 BUFFALO BIFF 0











83 Cirarers 0











84 AIR BALL 0











85 Crewmates 0











86 Bater de Muni 0











87 Tresblancosyunnegro 0











88 Premia Team 0











89 INVICTUS 07 0











90 NUN BASKETBALL 0











91 Bufalà 0











92 LOS MAGOS 0











93 ICE_IN_MY_VEINS 0











94 FRM 0











95 Esquadron salchichon 0











96 ADAM SILVER 0











97 Ke chille team 0











98 Hombres de negro 0











99 Trio calavera 0











100 maccabi de levantat 0











101 Halaand al Betis 0











102 Olot Warriors 2 0











103 Olot Warriors 3 0











104 Smash Dunk 0











105 Small's 0











106 Los mataos 0











107 paamtomaca 0











108 CPBR 0











109 PADREANDO 0











110 Dream team 0











111 EQUIP 24 0











112 Aceitunas con anchoa 0











113 La Narcineta 0











114 Los Benja 0











115 Bulls aigua 0











116 Scotland M6 0











CADET FEMENÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 las 4 pitufinas 195






2nd
80 pts
3rd
70 pts

6th
45 pts

2 THE PINK PANTHERS 180








2nd
80 pts

1st
100 pts
3 The 3x3 Academy u16 180







1st
100 pts

2nd
80 pts

4 Flip Flop 170 1st
100 pts
3rd
70 pts










5 Tecnibasquet 150


2nd
80 pts
3rd
70 pts







6 go pro 120








3rd
70 pts
5th
50 pts

7 Cengueres 100


1st
100 pts








8 Onix 100
1st
100 pts










9 The 3x3 Academy U16 100

1st
100 pts









10 The Pink Panther 100






1st
100 pts




11 lesdesempre 100




1st
100 pts






12 voleiboleres 100









1st
100 pts

13 esquirols VOLADORS 100








1st
100 pts


14 Scotland W1 100



1st
100 pts







15 step-back 80
2nd
80 pts










16 team goals 80 2nd
80 pts











17 ESQUIROLS VOLADORS 80










2nd
80 pts
18 ale Alejandro 80

2nd
80 pts









19 Oreo Cream 80







2nd
80 pts



20 Las Lebron 80




2nd
80 pts






21 Scotland W4 80



2nd
80 pts







22 Shooters 70


3rd
70 pts








23 beneites 70 3rd
70 pts











24 LESDESEMPRE 70










3rd
70 pts
25 Saturday Night 70

3rd
70 pts









26 La Floristeria 70






3rd
70 pts




27 LES 4 MARIES 70




3rd
70 pts






28 SUCAPA 70









3rd
70 pts

29 las babus 60


4th
60 pts








30 La 17 60
4th
60 pts










31 Farners 60 4th
60 pts











32 CENGUERES 60










4th
60 pts
33 LES FURULES 60

4th
60 pts









34 Les Oreo 60







4th
60 pts



35 Las shooters 60






4th
60 pts




36 Unió Girona 60




4th
60 pts






37 Cosetes varies 60









4th
60 pts

38 Tochos 60








4th
60 pts


39 ACCD 60



4th
60 pts







40 AMUNT AGRAMUNT 50


5th
50 pts








41 nowers 50
5th
50 pts










42 Emo winx 50 5th
50 pts











43 FLIP FLOP 50










5th
50 pts
44 Dream Team 50







5th
50 pts



45 Milú 50






5th
50 pts




46 GOLDEN NACC 50




5th
50 pts






47 Suñés 50








5th
50 pts


48 pantera rosa 50



5th
50 pts







49 bellpuig 45


6th
45 pts








50 THE 3X3 ACADEMY U16 45










6th
45 pts
51 Rocket Girls 45






6th
45 pts




52 Bàsquet Fem Talents 45








6th
45 pts


53 Scotland W2 45



6th
45 pts







54 LES 4 PITUFINES 40










7th
40 pts
55 En plan.... 40






7th
40 pts




56 Four girls 40









7th
40 pts

57 shooters 40



7th
40 pts







58 ONIX 35










8th
35 pts
59 mc chimichanga 35






8th
35 pts




60 les il-lusionades 35









8th
35 pts

61 hasbu team 35



8th
35 pts







62 lesxopes 20






9th
20 pts




63 LASAGNA GARFIELD 20









9th
20 pts

64 Scotland W3 20



9th
20 pts







65 tata rous 18






10th
18 pts




66 Scotland W5 18



10th
18 pts







67 FURIOUS TEAM 16






11th
16 pts




68 Scotland W6 16



11th
16 pts







69 LIMA 14






12th
14 pts




70 Juntes de nou 0











71 DONUTS 0











72 SADA Team 0











73 Grimau 0











INFANTIL MASCULÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 BAPA TEAM 400






1st
100 pts

1st
100 pts
1st
100 pts
1st
100 pts
2 ALMOGÀVERS 365

1st
100 pts
3rd
70 pts
2nd
80 pts


6th
45 pts

3rd
70 pts


3 The 3x3 Academy u13 328 7th
40 pts
10th
18 pts



3rd
70 pts


2nd
80 pts
4th
60 pts
4th
60 pts

4 Els 3 gironins 270
1st
100 pts



1st
100 pts




3rd
70 pts

5 Els Giberts 215






3rd
70 pts
1st
100 pts

6th
45 pts

6 Basket VNG 200



1st
100 pts

1st
100 pts





7 Big 3 150
2nd
80 pts






3rd
70 pts



8 Board breakerz 150



3rd
70 pts
2nd
80 pts






9 TEAM G.I.P. 119 12th
14 pts



6th
45 pts



4th
60 pts



10 THE BLACK PANTHER TEAM 115 3rd
70 pts
6th
45 pts










11 Els gripaus 110 5th
50 pts
4th
60 pts










12 THE HOT SHOTS TARONJA 100


1st
100 pts








13 Hoopers 100 1st
100 pts











14 Unnamed Team 95







6th
45 pts

5th
50 pts

15 DIANIA 88
8th
35 pts



8th
35 pts




10th
18 pts

16 THE HOT SHOTS NEGRE 80


2nd
80 pts








17 Los veganos 80 2nd
80 pts











18 BASQUET VNG 80










2nd
80 pts
19 Best Parets 80

2nd
80 pts









20 PANATIMANKOS 80






2nd
80 pts




21 LINBA 80





2nd
80 pts





22 Cash cash money 80









2nd
80 pts

23 3x3 GIGANTES 80








2nd
80 pts


24 CB Granollers Negre 75 8th
35 pts






7th
40 pts




25 Patunia 70
3rd
70 pts










26 BOARD BRAKERZ 70










3rd
70 pts
27 Tortuga 0.4 70

3rd
70 pts









28 SPDJ 70





3rd
70 pts





29 SWAGGER 64




5th
50 pts


12th
14 pts



30 Infantil Ceng 60


4th
60 pts








31 Els kiwis 60 4th
60 pts











32 ELS GIBERTS 60










4th
60 pts
33 Totonto Raptors 60

4th
60 pts









34 ToreKings 60




7th
40 pts


9th
20 pts



35 Las Cebollas 60






4th
60 pts




36 Montgat Ice 60




4th
60 pts






37 HASBULLA & WALTER 60





4th
60 pts





38 ROCKET TEAM 60



4th
60 pts







39 Thau 51 11th
16 pts



8th
35 pts







40 Balaguer Warriors 50


5th
50 pts








41 Tio Drew 50
5th
50 pts










42 ELS 3 GIRONINS 50










5th
50 pts
43 Els infravalorats 50







5th
50 pts



44 3 Fighters 50






5th
50 pts




45 TGN TEAM 09 50





5th
50 pts





46 TIRILLAS 2.0 50








5th
50 pts


47 Inventatel 50



5th
50 pts







48 chiringuito de jugones 45 6th
45 pts











49 THE 3X3 ACADEMY U13 45










6th
45 pts
50 Els francis 45




6th
45 pts






51 PASS DA BALL 45





6th
45 pts





52 Vendrell 45








6th
45 pts


53 Keko Jones 40
7th
40 pts










54 ALMOGAVERS 40










7th
40 pts
55 Kamikaces JRS 40







7th
40 pts



56 GUARRIORS 40





7th
40 pts





57 Dream Team 40









7th
40 pts

58 TRABUCOS 40








7th
40 pts


59 Piarts 40



7th
40 pts







60 BIG 3 35










8th
35 pts
61 LOS ROJOS 35







8th
35 pts



62 103% 35






8th
35 pts




63 KK DLAVAK 35





8th
35 pts





64 CRISPETES TEAM 35









8th
35 pts

65 QIAM 35








8th
35 pts


66 Portland de Belén 20
9th
20 pts










67 BYMS 20 9th
20 pts











68 MATARENYS 20






9th
20 pts




69 Rooky Grizzlies 20




9th
20 pts






70 LEBRON JAIME 20





9th
20 pts





71 KOSTKA ALL STAR 20









9th
20 pts

72 Splash Brothers 20








9th
20 pts


73 MAGIC 3 X 3 20



9th
20 pts







74 XEVI'S TEAM 18 10th
18 pts











75 ELS FANTASMITOS 18







10th
18 pts



76 Cash Money 18






10th
18 pts




77 2 i Mig 18




10th
18 pts






78 Pivots Dominantes 18








10th
18 pts


79 Caldes Team 16
11th
16 pts










80 Avengers 16







11th
16 pts



81 ZIPIS.COM 16






11th
16 pts




82 GrizzGaming 16




11th
16 pts






83 The 3x3 Academy u13 Blanc 16









11th
16 pts

84 BMA Team 16








11th
16 pts


85 Els Farners 14
12th
14 pts










86 Los 4 fantásticos 14






12th
14 pts




87 AIRBALL 14









12th
14 pts

88 ELS COIXOS 0











89 Rooky Lakers 0











90 CB Granollers Blau 0











91 The Cigrons 0











92 UB Mir 0











93 Els Teletubbies 0











94 Els pallassos 0











95 Diego Sniper 0











96 Cintia 0











97 3x3 fan 6 0











98 PIM PAM FUERA 0











99 B.U.D.A team 0











100 Hortalisses :) 0











101 Bàsquet Trolers 0











102 Panathimankos 0











103 Los Flamencos 0











104 Els Doraiakis 0











105 Maccabi d levantar Torello 0











INFANTIL FEMENÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Tecnibasquet 300 1st
100 pts
1st
100 pts



1st
100 pts






2 Les Plantetes 210




3rd
70 pts


2nd
80 pts

4th
60 pts

3 LES FURULES 201




4th
60 pts

11th
16 pts
3rd
70 pts

8th
35 pts
9th
20 pts
4 SNIPERS 200
2nd
80 pts








5th
50 pts
3rd
70 pts
5 100XCENG 150


2nd
80 pts


3rd
70 pts





6 JSI 150









1st
100 pts
5th
50 pts
7 Saturday Night 140







1st
100 pts

7th
40 pts

8 CENGsacionals 100


1st
100 pts








9 CENGSACIONALS 100










1st
100 pts
10 enanitas del jardín 100






1st
100 pts




11 Tecnibasquet 100





1st
100 pts





12 TecniBasquet 100








1st
100 pts


13 Quart Atack 80 2nd
80 pts











14 ENANITAS DEL JARDIN 80










2nd
80 pts
15 Fonsimonguers 80






2nd
80 pts




16 Giroteam 80




2nd
80 pts






17 B-BALL CENTER 80





2nd
80 pts





18 infantil-taronja 80









2nd
80 pts

19 LAS POLLO FRITO 80








2nd
80 pts


20 IF GRANA 70


3rd
70 pts








21 GOLD TEAM 70
3rd
70 pts










22 Tribàsquet 70 3rd
70 pts











23 Las sin nombre 70






3rd
70 pts




24 CSKA la Ropa 70









3rd
70 pts

25 Araski 70








3rd
70 pts


26 AGRAMUNTINES A TOPE 60


4th
60 pts








27 CSKA la ropa 60
4th
60 pts










28 Cracks 60 4th
60 pts











29 GIROTEAM 60










4th
60 pts
30 bea 60







4th
60 pts



31 Powerade 60






4th
60 pts




32 COETS 60





4th
60 pts





33 Water machine 60








4th
60 pts


34 Triple targarí 50


5th
50 pts








35 QUART ATACK 50
5th
50 pts










36 Blue Team 50 5th
50 pts











37 Alexia Abrines 50






5th
50 pts




38 Les Enciams 50




5th
50 pts






39 Bàsquet Fem Talents 50








5th
50 pts


40 Titi me preguntó 45


6th
45 pts








41 Fènix 45
6th
45 pts










42 JxS 45 6th
45 pts











43 TECNIBASQUET 45










6th
45 pts
44 Dream team 45






6th
45 pts




45 OSONA TEAM 45









6th
45 pts

46 Pastanagues bullides 45








6th
45 pts


47 IF BLAU 40


7th
40 pts








48 CACE 40
7th
40 pts










49 LES CASSANENQUES 40 7th
40 pts











50 CSKA LA ROPA 40










7th
40 pts
51 PIN Y 40






7th
40 pts




52 Les tres mosqueteres 35


8th
35 pts








53 CBP 35
8th
35 pts










54 LES PLANTETES 35










8th
35 pts
55 LAS CACTUS 35






8th
35 pts




56 Juliberts 20






9th
20 pts




57 SATURDAY NIGHT 18










10th
18 pts
58 Les onii-chan 18






10th
18 pts




59 Barbies Chungas 14






12th
14 pts




60 Pon 0











61 Bifrutas 0











62 Saturday Night 0











63 Atopetiees 0











MINI MASCULÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 The Last Pass 370 4th
60 pts

3rd
70 pts


9th
20 pts

8th
35 pts
5th
50 pts
2nd
80 pts
8th
35 pts
9th
20 pts
2 MAGIC TEAM 365 1st
100 pts
3rd
70 pts



2nd
80 pts


3rd
70 pts


6th
45 pts
3 Small Ball 310



1st
100 pts
3rd
70 pts



3rd
70 pts
3rd
70 pts

4 BASKETBALL CRAZY BOYS 270







1st
100 pts
1st
100 pts

3rd
70 pts
5 GREEN LIGHT 260 2nd
80 pts
1st
100 pts









2nd
80 pts
6 CB Igualada 255


4th
60 pts
8th
35 pts

4th
60 pts


5th
50 pts
5th
50 pts

7 Teamions 243
4th
60 pts
2nd
80 pts

5th
50 pts
8th
35 pts




10th
18 pts

8 Tenkaichi 210



3rd
70 pts
7th
40 pts
7th
40 pts


4th
60 pts


9 Els BIGs 200 3rd
70 pts




5th
50 pts


2nd
80 pts



10 XAVINETA 200









1st
100 pts
1st
100 pts
11 Pekkas de Torelló 195




1st
100 pts


6th
45 pts


5th
50 pts
12 Badalona 3x3 170

1st
100 pts



3rd
70 pts





13 JUGONES CON ESTILO 160






1st
100 pts



4th
60 pts
14 Els Bolockeos 125



6th
45 pts

2nd
80 pts





15 ELITE TEAM 110

4th
60 pts



5th
50 pts





16 arTar TEAM 100


1st
100 pts








17 Mini Warriors 100





1st
100 pts





18 SANT PERE TERRASSA 84 12th
14 pts


3rd
70 pts








19 J J F N 80


2nd
80 pts








20 La Xaguioneta 80
2nd
80 pts










21 PalAmer Team 80 7th
40 pts
7th
40 pts










22 BADAFORNIA 2.0 80






2nd
80 pts




23 Los Conos 80









2nd
80 pts

24 Vila Squad 80



2nd
80 pts







25 3X3 BCN 70






3rd
70 pts




26 Los 4 LeBrones 68 5th
50 pts




10th
18 pts






27 Just Do It 61




6th
45 pts

11th
16 pts




28 Sagrat Cor Diputació 60







4th
60 pts



29 Sampeperos 60






4th
60 pts




30 Els Triplistes 60




4th
60 pts






31 BADALONA 3x3 60









4th
60 pts

32 Dream Squad 60



4th
60 pts







33 Els Capgrosos 50
5th
50 pts










34 Los Diablos Rojos 50

5th
50 pts









35 All Star Maresme 50






5th
50 pts




36 Les aigües fresques 45
6th
45 pts










37 The JJEX Panthers 45 6th
45 pts











38 Chalates Team 45






6th
45 pts




39 Tàrrega Team 45





6th
45 pts





40 Tenkaichi 45









6th
45 pts

41 ELITE TEAM 45








6th
45 pts


42 MINI WARRIORS 40










7th
40 pts
43 BAD BOYS TEAM 40







7th
40 pts



44 For the win 40






7th
40 pts




45 ABA TEAM 40









7th
40 pts

46 1+1=tres 40








7th
40 pts


47 Les 4 Boles de Drac 40



7th
40 pts







48 All Stars 35
8th
35 pts










49 friends team 35 8th
35 pts











50 ARTAR TEAM 35










8th
35 pts
51 ELS ADORNILMA 35







8th
35 pts



52 AMG Warriors 35








8th
35 pts


53 JORDANS DE SALT 20
9th
20 pts










54 Els Bulls 20 9th
20 pts











55 Centelles 3x3 20







9th
20 pts



56 Last MVP 20






9th
20 pts




57 thunder 20









9th
20 pts

58 M.A.P. Lakers 20








9th
20 pts


59 CAL SALAT 20



9th
20 pts







60 TEAM LEBRON 18
10th
18 pts










61 Farners Rookies 18 10th
18 pts











62 TENKAICHI 18










10th
18 pts
63 Equip Dumbo 18







10th
18 pts



64 In your face 18






10th
18 pts




65 MORROT 16
11th
16 pts










66 BASKET MDLR 16 11th
16 pts











67 BADALONA 3X3 16










11th
16 pts
68 Els 4 Fantàstics 16







11th
16 pts



69 LES AIGÜES FRESQUES 16




11th
16 pts






70 CB Arbúcies 16









11th
16 pts

71 SMALL BALL 14










12th
14 pts
72 BBQ lila squad 14






12th
14 pts




73 WARRIORS 14




12th
14 pts






74 Last Time Team 14









12th
14 pts

75 Fireball 0











76 Mini Chicago Bulls 0











77 3x3 SALT 0











78 morrot 0











79 Els Iveran's 0











80 DALLAS GRACIAS 0











81 Viloekip 0











82 Mini Nets 0











83 GAMER 0











84 Spider team 0











85 CB IGUALADA 0











86 basquet premià 0











87 Los kiwis 0











88 Los minis del Pau 0











89 Montgat Fire 0











90 ELS TREMENDUS 0











91 Morrot 0











MINI FEMENÍ
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Un Seat mal aparcat 480 1st
100 pts
1st
100 pts
1st
100 pts


2nd
80 pts




1st
100 pts

2 PESCALLUNES 420
4th
60 pts
4th
60 pts


6th
45 pts

8th
35 pts
1st
100 pts

3rd
70 pts
5th
50 pts
3 The 3x3 Academy U12 280

2nd
80 pts

1st
100 pts
1st
100 pts






4 The Blue Queens 160








1st
100 pts

4th
60 pts
5 Osona Stars 125
6th
45 pts






2nd
80 pts



6 GRANA STARS 100


1st
100 pts








7 Actutd positiva 100










1st
100 pts
8 Actitud positiva 100






1st
100 pts




9 BLUE STARS 80


2nd
80 pts








10 LES 4 TOMATES 80
2nd
80 pts










11 TINKY WINKYS 80 2nd
80 pts











12 UN SEAT MAL APARCAT 80










2nd
80 pts
13 Les Minis Jordans 80






2nd
80 pts




14 BOIRA 2010 80









2nd
80 pts

15 Super Nenes 80








2nd
80 pts


16 Eufòriques 80



2nd
80 pts







17 Girls Team 70


3rd
70 pts








18 Les Banyolines 70
3rd
70 pts










19 Basket Friends 70 3rd
70 pts











20 THE 3X3 ACADEMY U12 70










3rd
70 pts
21 The 3x3 Academy U11 70

3rd
70 pts









22 ABIJ 70







3rd
70 pts



23 THE GAFE COUSINS 70






3rd
70 pts




24 ROC BULLS 70




3rd
70 pts






25 Vila-thund3rs 70








3rd
70 pts


26 POWER GIRLS 70



3rd
70 pts







27 Spalding's 60 4th
60 pts











28 Las MVP 60






4th
60 pts




29 Les 010 60




4th
60 pts






30 Basquet Fem Talents 60








4th
60 pts


31 XAMBA GIRLS 60



4th
60 pts







32 LES 4 MARIETES 50
5th
50 pts










33 JMA's 50 5th
50 pts











34 MAMBA MENTALITY 50






5th
50 pts




35 The Crazy girls 50




5th
50 pts






36 CLAJ 50








5th
50 pts


37 Les Oreo 45 6th
45 pts











38 JEEI 11 45






6th
45 pts




39 Mini Panters 40 7th
40 pts











40 LES TRIQUINETES 40






7th
40 pts




41 Iti's 35 8th
35 pts











42 Curry Girls 20






9th
20 pts




43 Tigresses del basket 18






10th
18 pts




44 Girls on fire 16






11th
16 pts




45 Las Puppies 14






12th
14 pts




UNIFICADA
STANDING Equipo CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 SESE B 100






1st
100 pts




2 SESE C 80






2nd
80 pts




3 SESE A 70






3rd
70 pts