RANKING CIRCUIT 3X3

SÈNIOR PRO MASCULÍ
STANDING Team CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Badalona Somdocents 370
3rd
70 pts
5th
50 pts

3rd
70 pts
2nd
80 pts
1st
100 pts





2 Santfeliuenc 3X3 310
5th
50 pts
2nd
80 pts

2nd
80 pts
1st
100 pts






3 3x3 Barcelona Sants 275
2nd
80 pts
3rd
70 pts
8th
35 pts
6th
45 pts
6th
45 pts






4 AYR Tarraco 264
12th
14 pts
4th
60 pts
7th
40 pts
4th
60 pts
7th
40 pts
5th
50 pts





5 Valencia Basket 3x3 230
4th
60 pts


1st
100 pts
3rd
70 pts






6 23 BASKETBALL - BE GOAT TEAM 195
7th
40 pts
8th
35 pts
3rd
70 pts
5th
50 pts







7 3x3 Crew 150
9th
20 pts
12th
14 pts
1st
100 pts

11th
16 pts






8 Nomadball Summer 150


9th
20 pts

4th
60 pts
3rd
70 pts





9 NomadBall 145
6th
45 pts
1st
100 pts









10 BBALL C3NT3R 118
10th
18 pts
10th
18 pts
5th
50 pts
11th
16 pts

11th
16 pts





11 Bit2me Onil3x3 100
1st
100 pts










12 24Segons 95


4th
60 pts
8th
35 pts







13 Timechamber 3x3 95
8th
35 pts
7th
40 pts


9th
20 pts






14 Azuqueca 3x3 80


2nd
80 pts








15 Valencia 3x3 80





2nd
80 pts





16 Tenkaichi 70


11th
16 pts
7th
40 pts
12th
14 pts






17 TimeChamber 60





4th
60 pts





18 Black&White 50


10th
18 pts
12th
14 pts
10th
18 pts






19 The 3x3 Academy 50




5th
50 pts






20 HELADO OSCURO 45


6th
45 pts








21 Badalona Blue 3x3 45

6th
45 pts









22 Crew 3x3 45





6th
45 pts





23 Barcelona Sants 3x3 40





7th
40 pts





24 The 3x3 Academy u23 35




8th
35 pts






25 Nomadball 35





8th
35 pts





26 Silla 32


12th
14 pts
10th
18 pts







27 BC ENCAMP 32
11th
16 pts
11th
16 pts









28 UESC Lockout 3x3 20

9th
20 pts









29 Santfeliuenc 20





9th
20 pts





30 Bit2me Onil3x3 U23 20



9th
20 pts







31 24 Segons 18





10th
18 pts





32 Tempete de Sable 14





12th
14 pts





33 T3x3nkaichi 0











34 The 3x3 Academy u18 0











35 2kchondas 0











36 T3x3nkaichi 0











37 Badalona Buckets 0











SÈNIOR PRO FEMENÍ
STANDING Team CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 AYR Tarraco 375
4th
60 pts
3rd
70 pts
2nd
80 pts
8th
35 pts
4th
60 pts
3rd
70 pts





2 24Segons 290
3rd
70 pts

1st
100 pts
2nd
80 pts
7th
40 pts






3 0Worries 3x3 Crew 220
2nd
80 pts
2nd
80 pts

4th
60 pts







4 WAB CAMP 3x3 170
1st
100 pts

3rd
70 pts








5 GEIEG 170
5th
50 pts
1st
100 pts



9th
20 pts





6 Fisioptimus La Rioja Be Goat 150




1st
100 pts
5th
50 pts





7 Santfeliuenc 3X3 150



3rd
70 pts
2nd
80 pts






8 Tenkaichi 125


5th
50 pts
7th
40 pts

8th
35 pts





9 NOMADBALL FEM 120

4th
60 pts
4th
60 pts








10 The 3x3 Academy u17 115



6th
45 pts
3rd
70 pts






11 Santfeliuenc 100





1st
100 pts





12 PRO SPORT TEAM 100



1st
100 pts







13 29 stars 95



5th
50 pts
6th
45 pts






14 The 3x3 Academy 80





2nd
80 pts





15 24 Segons 60





4th
60 pts





16 BBALL C3NT3R 50

5th
50 pts









17 The 3x3 Academy PRO 50




5th
50 pts






18 0Worries Crew 3x3 45





6th
45 pts





19 WAP Camp 3x3 40





7th
40 pts





20 CBS 35




8th
35 pts






21 Nomadball 18





10th
18 pts





22 Les 3 Vengers 16





11th
16 pts





23 3+1=5 14





12th
14 pts





SÈNIOR AMATEUR MASCULÍ
STANDING Team CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 James of Thrones 160



4th
60 pts

1st
100 pts





2 Olot S25 148 10th
18 pts
3rd
70 pts



4th
60 pts






3 Ceng Artesa de Segre 100


1st
100 pts








4 FUNKOPOPS 100
1st
100 pts










5 TimeChamber 3x3 100 1st
100 pts











6 Badalona Buckets 100




1st
100 pts






7 Opa-Opa 100



1st
100 pts







8 XAVINETA 80


2nd
80 pts








9 SESE "B" 80
2nd
80 pts










10 The 3x3 Academy u23 80 2nd
80 pts











11 Tritones 80




2nd
80 pts






12 Edinburgh Lions 80





2nd
80 pts





13 3x3=9 80



2nd
80 pts







14 Nose fica Monstars 70


3rd
70 pts








15 Flying Three 70 3rd
70 pts











16 FONT'S & COMPANY 70




3rd
70 pts






17 JASP 70





3rd
70 pts





18 tictacteam 70



3rd
70 pts







19 RetroManzanillas 68



5th
50 pts

10th
18 pts





20 ROVELLATS 60


4th
60 pts








21 Collblank gang 60
4th
60 pts










22 The 3x3 Academy u19 60 4th
60 pts











23 Oreo 60





4th
60 pts





24 Bar Tito 50


5th
50 pts








25 Los Chunguitos 50
5th
50 pts










26 FADE AWAY 50 5th
50 pts











27 Els Paus 50




5th
50 pts






28 DRINK TEAM 50





5th
50 pts





29 chicago 90 45


6th
45 pts








30 MAS RUFI 45
6th
45 pts










31 Retromanzanillas 45 6th
45 pts











32 Uncles Drew's 45




6th
45 pts






33 CONXO 45





6th
45 pts





34 Paco fiestas 45



6th
45 pts







35 TOWERS 40


7th
40 pts








36 Els 40 clàssics 40 7th
40 pts











37 Calihuevos 40





7th
40 pts





38 Los soldados de Peris 40



7th
40 pts







39 BIG4 35


8th
35 pts








40 Old but gold 35 8th
35 pts











41 HOY 35





8th
35 pts





42 Els Musteles 35



8th
35 pts







43 3 barris en 1 20 9th
20 pts











44 REVIVAL 20





9th
20 pts





45 Collblank gank 16 11th
16 pts











46 Lol 16





11th
16 pts





47 APASIAU 14 12th
14 pts











48 Les espies de veritat 0











49 GATTACA 0











SÈNIOR AMATEUR FEMENÍ
STANDING Team CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 SFERIC Basquet3x3 300 2nd
80 pts
4th
60 pts

2nd
80 pts

2nd
80 pts






2 Justes 100


1st
100 pts








3 29 stars 100
1st
100 pts










4 L'anna reparteix aigües 100 1st
100 pts











5 Felip The Pig 100




1st
100 pts






6 VIUELVERD 85 6th
45 pts
7th
40 pts










7 don pollo(n) 80
2nd
80 pts










8 Monyo de la Krajisnik 70


3rd
70 pts








9 CB ME LA TIRABA 70
3rd
70 pts










10 Les veganes 70 3rd
70 pts











11 4 the win 70




3rd
70 pts






12 Exavuiros 60


4th
60 pts








13 Chicken Teriyaki 60 4th
60 pts











14 Veteranesolot 60




4th
60 pts






15 din A4 50
5th
50 pts










16 Las Mac's 50 5th
50 pts











17 TRIANGLE 50




5th
50 pts






18 veteranesolot.0 45
6th
45 pts










19 Les Hot Shots 40 7th
40 pts











20 Màsters Banyoles 35
8th
35 pts










21 L’Anna reparteix aigües 20
9th
20 pts










JUNIOR MASCULÍ
STANDING Team CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Adri al banquillo 145



1st
100 pts

6th
45 pts





2 Los chunguitos 100 1st
100 pts











3 The 3x3 Academy u17 100

1st
100 pts









4 The 3x3 Academy u18 100




1st
100 pts






5 Helado oscuro 100





1st
100 pts





6 Tenners 80 2nd
80 pts











7 NOMADBALL JUNIOR 80

2nd
80 pts









8 tema i rema 80




2nd
80 pts






9 Scotland M1 80





2nd
80 pts





10 Man Black 80



2nd
80 pts







11 Tinkiwinkis 70 3rd
70 pts











12 Hot Shots 70

3rd
70 pts









13 JOKERS 70




3rd
70 pts






14 Scotland M5 70





3rd
70 pts





15 3x3 Stars 70



3rd
70 pts







16 Kse y sus negros 60 4th
60 pts











17 Hold my balls Team 60

4th
60 pts









18 elsantju 60




4th
60 pts






19 Scotland M2 60





4th
60 pts





20 West Marilyn Monroe 60



4th
60 pts







21 MCflurries 50




5th
50 pts






22 Scotland M3 50





5th
50 pts





23 Team Vilkai 50



5th
50 pts







24 GANSUS 45




6th
45 pts






25 Pandilla de duendes 40




7th
40 pts






26 Scotland M4 40





7th
40 pts





27 MulinaMVP 35




8th
35 pts






28 Calipo 35





8th
35 pts





29 gudariak 3x3 20





9th
20 pts





JUNIOR FEMENÍ
STANDING Team CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 The 3x3 Academy U17 100 1st
100 pts











2 VODKA JUNIORS 100





1st
100 pts





3 Caraculos 80 2nd
80 pts











4 CSK la ropa 80





2nd
80 pts





5 CB Vilobí 70 3rd
70 pts











6 Scotland W1 70





3rd
70 pts





7 Scotland W4 60





4th
60 pts





8 Scotland W3 50





5th
50 pts





9 Scotland W5 45





6th
45 pts





10 bichitos 40





7th
40 pts





11 Scotland W2 35





8th
35 pts





12 Las pa la calle 20





9th
20 pts





CADET MASCULÍ
STANDING Team CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 NEXT MVP WHITE 350 5th
50 pts

1st
100 pts


1st
100 pts
1st
100 pts





2 Los 4 Ases 280

2nd
80 pts

3rd
70 pts
5th
50 pts
2nd
80 pts





3 IBC ACADEMY U16 115




3rd
70 pts
6th
45 pts





4 Escuadrón Suicida 110

3rd
70 pts


7th
40 pts






5 The Shooters Sabadell 105



4th
60 pts
6th
45 pts






6 Almena team 100


1st
100 pts








7 WIFU TEAM 100
1st
100 pts










8 Haracka kiko 100 1st
100 pts











9 Panweekens 100



1st
100 pts







10 els força xics 80


2nd
80 pts








11 JAM BROS 80
2nd
80 pts










12 NBA JUNIORS 80 2nd
80 pts











13 Alan Team 80




2nd
80 pts






14 Team Uri 80



2nd
80 pts







15 Olot Warriors 75 11th
16 pts
6th
45 pts



12th
14 pts






16 La Gordineta 70


3rd
70 pts








17 STOP WAR 70
3rd
70 pts










18 Warriors 70 3rd
70 pts











19 Alan Team Timechamber 70





3rd
70 pts





20 Jimmy Bac 60


4th
60 pts








21 ELS TTS 60
4th
60 pts










22 Los Aplastadores 60 4th
60 pts











23 NuCriMaSo 60

4th
60 pts









24 SANATORIO SPURS 60




4th
60 pts






25 SI LO SE NO VENGO 60





4th
60 pts





26 2+1 50


5th
50 pts








27 4K SQUAD 50
5th
50 pts










28 CBVM 3X3 50

5th
50 pts









29 Escuadrón Suicida 50





5th
50 pts





30 Scotland M1 50



5th
50 pts







31 LOS PRIMOS 45


6th
45 pts








32 Llefià 45 6th
45 pts











33 LOS FARYS 45

6th
45 pts









34 Scotland M2 45



6th
45 pts







35 InJe 40
7th
40 pts










36 Salt City boys 40 7th
40 pts











37 Bezoya 40

7th
40 pts









38 Level 100x100 CM 40





7th
40 pts





39 Scotland M3 40



7th
40 pts







40 aibo la peineta calva 35 8th
35 pts











41 Los macarrones de mi abuelas 35

8th
35 pts









42 Sexy hoopers 35




8th
35 pts






43 Scotland M5 35



8th
35 pts







44 la Patrulla Canina 20 9th
20 pts











45 Brooklyn 3’s 20

9th
20 pts









46 Invictus 07 20




9th
20 pts






47 Inter mitente 20



9th
20 pts







48 Carles 18 10th
18 pts











49 ELS PESQUERS 18




10th
18 pts






50 Los Grinch 18



10th
18 pts







51 Blue Buckets 16




11th
16 pts






52 Scotland M4 16



11th
16 pts







53 Bàsquet Vilafant 14 12th
14 pts











54 Pérez Team 14



12th
14 pts







55 Pipada 0











56 Olot Warriors 2 0











57 Olot Warriors 3 0











58 Smash Dunk 0











59 Small's 0











60 Scotland M6 0











CADET FEMENÍ
STANDING Team CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Flip Flop 170 1st
100 pts
3rd
70 pts










2 Tecnibasquet 150


2nd
80 pts
3rd
70 pts







3 Cengueres 100


1st
100 pts








4 Onix 100
1st
100 pts










5 The 3x3 Academy U16 100

1st
100 pts









6 lesdesempre 100




1st
100 pts






7 Scotland W1 100



1st
100 pts







8 step-back 80
2nd
80 pts










9 team goals 80 2nd
80 pts











10 ale Alejandro 80

2nd
80 pts









11 Las Lebron 80




2nd
80 pts






12 Scotland W4 80



2nd
80 pts







13 Shooters 70


3rd
70 pts








14 beneites 70 3rd
70 pts











15 Saturday Night 70

3rd
70 pts









16 LES 4 MARIES 70




3rd
70 pts






17 las babus 60


4th
60 pts








18 La 17 60
4th
60 pts










19 Farners 60 4th
60 pts











20 LES FURULES 60

4th
60 pts









21 Unió Girona 60




4th
60 pts






22 ACCD 60



4th
60 pts







23 AMUNT AGRAMUNT 50


5th
50 pts








24 nowers 50
5th
50 pts










25 Emo winx 50 5th
50 pts











26 GOLDEN NACC 50




5th
50 pts






27 pantera rosa 50



5th
50 pts







28 bellpuig 45


6th
45 pts








29 Scotland W2 45



6th
45 pts







30 shooters 40



7th
40 pts







31 hasbu team 35



8th
35 pts







32 Scotland W3 20



9th
20 pts







33 Scotland W6 18



10th
18 pts







34 Scotland W5 16



11th
16 pts







INFANTIL MASCULÍ
STANDING Team CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 ALMOGÀVERS 250

1st
100 pts
3rd
70 pts
2nd
80 pts







2 Els 3 gironins 200
1st
100 pts



1st
100 pts






3 Board breakerz 150



3rd
70 pts
2nd
80 pts






4 The 3x3 Academy u13 128 7th
40 pts
10th
18 pts



3rd
70 pts






5 THE BLACK PANTHER TEAM 115 3rd
70 pts
6th
45 pts










6 Els gripaus 110 5th
50 pts
4th
60 pts










7 THE HOT SHOTS TARONJA 100


1st
100 pts








8 Hoopers 100 1st
100 pts











9 BASQUET VNG 100





1st
100 pts





10 Basket VNG 100



1st
100 pts







11 THE HOT SHOTS NEGRE 80


2nd
80 pts








12 Big 3 80
2nd
80 pts










13 Los veganos 80 2nd
80 pts











14 Best Parets 80

2nd
80 pts









15 LINBA 80





2nd
80 pts





16 Patunia 70
3rd
70 pts










17 DIANIA 70
8th
35 pts



8th
35 pts






18 Tortuga 0.4 70

3rd
70 pts









19 SPDJ 70





3rd
70 pts





20 Infantil Ceng 60


4th
60 pts








21 Els kiwis 60 4th
60 pts











22 Totonto Raptors 60

4th
60 pts









23 Montgat Ice 60




4th
60 pts






24 HASBULLA & WALTER 60





4th
60 pts





25 ROCKET TEAM 60



4th
60 pts







26 TEAM G.I.P. 59 12th
14 pts



6th
45 pts







27 Thau 51 11th
16 pts



8th
35 pts







28 Balaguer Warriors 50


5th
50 pts








29 Tio Drew 50
5th
50 pts










30 SWAGGER 50




5th
50 pts






31 TGN TEAM 09 50





5th
50 pts





32 Inventatel 50



5th
50 pts







33 chiringuito de jugones 45 6th
45 pts











34 Els francis 45




6th
45 pts






35 PASS DA BALL 45





6th
45 pts





36 Keko Jones 40
7th
40 pts










37 ToreKings 40




7th
40 pts






38 GUARRIORS 40





7th
40 pts





39 Piarts 40



7th
40 pts







40 CB Granollers Negre 35 8th
35 pts











41 KK DLAVAK 35





8th
35 pts





42 Portland de Belén 20
9th
20 pts










43 BYMS 20 9th
20 pts











44 Rooky Grizzlies 20




9th
20 pts






45 LEBRON JAIME 20





9th
20 pts





46 MAGIC 3 X 3 20



9th
20 pts







47 XEVI'S TEAM 18 10th
18 pts











48 2 i Mig 18




10th
18 pts






49 Caldes Team 16
11th
16 pts










50 GrizzGaming 16




11th
16 pts






51 Els Farners 14
12th
14 pts










52 ELS COIXOS 0











53 Rooky Lakers 0











54 CB Granollers Blau 0











55 The Cigrons 0











56 UB Mir 0











57 Els Teletubbies 0











58 Els pallassos 0











59 Diego Sniper 0











60 Cintia 0











61 3x3 fan 6 0











INFANTIL FEMENÍ
STANDING Team CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Tecnibasquet 200
1st
100 pts



1st
100 pts






2 Tecnibasquet 200 1st
100 pts





1st
100 pts





3 100XCENG 150


2nd
80 pts


3rd
70 pts





4 CENGsacionals 100


1st
100 pts








5 SNIPERS 80
2nd
80 pts










6 Quart Atack 80 2nd
80 pts











7 Giroteam 80




2nd
80 pts






8 B-BALL CENTER 80





2nd
80 pts





9 IF GRANA 70


3rd
70 pts








10 GOLD TEAM 70
3rd
70 pts










11 Tribàsquet 70 3rd
70 pts











12 Les Plantetes 70




3rd
70 pts






13 AGRAMUNTINES A TOPE 60


4th
60 pts








14 CSKA la ropa 60
4th
60 pts










15 Cracks 60 4th
60 pts











16 LES FURULES 60




4th
60 pts






17 COETS 60





4th
60 pts





18 Triple targarí 50


5th
50 pts








19 QUART ATACK 50
5th
50 pts










20 Blue Team 50 5th
50 pts











21 Les Enciams 50




5th
50 pts






22 Titi me preguntó 45


6th
45 pts








23 Fènix 45
6th
45 pts










24 JxS 45 6th
45 pts











25 IF BLAU 40


7th
40 pts








26 CACE 40
7th
40 pts










27 LES CASSANENQUES 40 7th
40 pts











28 Les tres mosqueteres 35


8th
35 pts








29 CBP 35
8th
35 pts










MINI MASCULÍ
STANDING Team CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 MAGIC TEAM 250 1st
100 pts
3rd
70 pts



2nd
80 pts






2 Teamions 225
4th
60 pts
2nd
80 pts

5th
50 pts
8th
35 pts






3 GREEN LIGHT 180 2nd
80 pts
1st
100 pts










4 Badalona 3x3 170

1st
100 pts



3rd
70 pts





5 Small Ball 170



1st
100 pts
3rd
70 pts






6 CB Igualada 155


4th
60 pts
8th
35 pts

4th
60 pts





7 The Last Pass 150 4th
60 pts

3rd
70 pts


9th
20 pts






8 Els Bolockeos 125



6th
45 pts

2nd
80 pts





9 Tenkaichi 110



3rd
70 pts

7th
40 pts





10 arTar TEAM 100


1st
100 pts








11 Pekkas de Torelló 100




1st
100 pts






12 Mini Warriors 100





1st
100 pts





13 SANT PERE TERRASSA 84 12th
14 pts


3rd
70 pts








14 J J F N 80


2nd
80 pts








15 La Xaguioneta 80
2nd
80 pts










16 PalAmer Team 80 7th
40 pts
7th
40 pts










17 Vila Squad 80



2nd
80 pts







18 Els BIGs 70 3rd
70 pts











19 Los 4 LeBrones 68 5th
50 pts




10th
18 pts






20 ELITE TEAM 60

4th
60 pts









21 Els Triplistes 60




4th
60 pts






22 Dream Squad 60



4th
60 pts







23 Els Capgrosos 50
5th
50 pts










24 Los Diablos Rojos 50

5th
50 pts









25 Els Bigs 50




5th
50 pts






26 ELITE TEAM 50





5th
50 pts





27 Les aigües fresques 45
6th
45 pts










28 The JJEX Panthers 45 6th
45 pts











29 Just Do It 45




6th
45 pts






30 Tàrrega Team 45





6th
45 pts





31 Tenkaichi 3x3 40




7th
40 pts






32 Les 4 Boles de Drac 40



7th
40 pts







33 All Stars 35
8th
35 pts










34 friends team 35 8th
35 pts











35 JORDANS DE SALT 20
9th
20 pts










36 Els Bulls 20 9th
20 pts











37 CAL SALAT 20



9th
20 pts







38 TEAM LEBRON 18
10th
18 pts










39 Farners Rookies 18 10th
18 pts











40 MORROT 16
11th
16 pts










41 BASKET MDLR 16 11th
16 pts











42 LES AIGÜES FRESQUES 16




11th
16 pts






43 WARRIORS 14




12th
14 pts






44 Fireball 0











45 Mini Chicago Bulls 0











46 3x3 SALT 0











47 morrot 0











48 Els Iveran's 0











49 DALLAS GRACIAS 0











50 Viloekip 0











51 Mini Nets 0











52 GAMER 0











53 Spider team 0











54 Montgat Fire 0











55 ELS TREMENDUS 0











56 Morrot 0











MINI FEMENÍ
STANDING Team CIRCUIT PTS CALDES DE MALAVELLA BANYOLES LLIÇÀ D’AMUNT BALAGUER VILAFRANCA DEL PENEDÈS OLOT SALOU MATARÓ MANLLEU VILADECAVALLS VIC BARCELONA
1 Un Seat mal aparcat 380 1st
100 pts
1st
100 pts
1st
100 pts


2nd
80 pts






2 The 3x3 Academy U12 280

2nd
80 pts

1st
100 pts
1st
100 pts






3 PESCALLUNES 165
4th
60 pts
4th
60 pts


6th
45 pts






4 GRANA STARS 100


1st
100 pts








5 BLUE STARS 80


2nd
80 pts








6 LES 4 TOMATES 80
2nd
80 pts










7 TINKY WINKYS 80 2nd
80 pts











8 Eufòriques 80



2nd
80 pts







9 Girls Team 70


3rd
70 pts








10 Les Banyolines 70
3rd
70 pts










11 Basket Friends 70 3rd
70 pts











12 The 3x3 Academy U11 70

3rd
70 pts









13 ROC BULLS 70




3rd
70 pts






14 POWER GIRLS 70



3rd
70 pts







15 Spalding's 60 4th
60 pts











16 Les 010 60




4th
60 pts






17 XAMBA GIRLS 60



4th
60 pts







18 LES 4 MARIETES 50
5th
50 pts










19 JMA's 50 5th
50 pts











20 The Crazy girls 50




5th
50 pts






21 Osona Stars 45
6th
45 pts










22 Les Oreo 45 6th
45 pts











23 Mini Panters 40 7th
40 pts











24 Iti's 35 8th
35 pts