RANKING CIRCUIT 3X3

MINI MASCULÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS LLEIDA GIRONA CALDES MALAVELLA BADALONA EL MASNOU IGUALADA TARRAGONA MATARÓ TORELLÓ SITGES
1 Pardillos 105









2 Trio Calabera 105









3 Number one 105









4 LOS TIRILLAS 105









5 CB Mola Mogollón 85









6 3x3 Torelló 1 85









7 CENG Artesa 85









8 EEM CALDES MSC 2 85









9 EEM CALDES MSC 3 75









10 Elite Squad 75









11 La Garriga 75









12 Dream Team Pardinyes 75









13 THE WINNER 65









14 X-MAN 65









15 Roda 65









16 Tàrrega 55









17 ESTRELLATS 55









18 EEM CALDES MSC 1 55









19 3x3 Torelló 2 50









20 VACARUSSIA 50









21 Campus EB Rosella 45









MINI FEMENÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS LLEIDA GIRONA CALDES MALAVELLA BADALONA EL MASNOU IGUALADA TARRAGONA MATARÓ TORELLÓ SITGES
1 LES SEPIES 105









2 BasquetMania 105









3 Las del ultimo punto 105









4 3x3 Torelló 5 85









5 ALBERGINIES 85









6 LAM 85









7 3x3 Torelló 2 75









8 MANDONGUILLES 75









9 Les Floretes 75









10 3x3 Torelló 6 65









11 3x3 Torelló 4 55









12 Tàrrega Blanc 50









13 3x3 Torelló 1 45









14 Tàrrega Verd 40









15 Tàrrega Blau 25









16 3x3 Torelló 3 23









17 Tàrrega Taronja 21









INFANTIL MASCULÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS LLEIDA GIRONA CALDES MALAVELLA BADALONA EL MASNOU IGUALADA TARRAGONA MATARÓ TORELLÓ SITGES
1 RATATUI 150









2 Pachulia 105









3 Nigy23 105









4 Los 4 Ases 105









5 LAU BASKETBALL 105









6 Los 4 ases 85









7 Showtime Porqueres 85









8 Lau 85









9 HORTNITE 85









10 3x3 Torelló 1 75









11 CE CALDES MSC 4 75









12 Pajarus 65









13 CE CALDES MSC 3 65









14 ensaimades 65









15 Manlleu Vermell 65









16 3x3 Torelló 2 55









17 NVA KIDS 55









18 Lilacosmetics 55









19 THE LEGENDS 50









20 Manlleu Groc 50









21 INFANTIL BORGES BLAU 50









22 LOS SIN HUESOS 45









23 INFANTIL BORGES VERD 45









24 Ksjsj 35









25 ALL STAR KINGS 35









INFANTIL FEMENÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS LLEIDA GIRONA CALDES MALAVELLA BADALONA EL MASNOU IGUALADA TARRAGONA MATARÓ TORELLÓ SITGES
1 CB LAKERS 105









2 Barneras 105









3 Girls Team 105









4 shalke temeto de 3 105









5 SomBarna 85









6 INFGIRLS MOLLERUSSA 85









7 SKERE 85









8 Anac 85









9 Les Garnier 75









10 Vila girls 75









11 EKKE B LLEIDA 75









12 Tona 75









13 Les Piltrafilles 65









14 NUTELLITAS 65









15 EL TRIDENT 55









16 JIB TEAM 55









17 Team titular 50









18 NIQUIS 50









19 SENSE NOM 45









20 CE CALDES FEM 5 40









21 CE CALDES FEM 6 25









CADET MASCULÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS LLEIDA GIRONA CALDES MALAVELLA BADALONA EL MASNOU IGUALADA TARRAGONA MATARÓ TORELLÓ SITGES
1 Maristes 03 105









2 dallas gracias 105









3 Manzanillas Jr 105









4 Philadelphia Gambes 105









5 Orellana 85









6 Golden Matutes 85









7 DAJA 85









8 Flex 85









9 Beasty boys 75









10 Los Manzanillas Jr 75









11 Keloke wawawa 75









12 3x3 Torelló 4 75









13 3x3 Torelló 3 65









14 estrella coja 65









15 Gabriel Team 65









16 powers samurais 65









17 POKER DE ASES 55









18 3x3 Torelló 1 55









19 Tomatoides 55









20 DIEGOSQUAD 55









21 MaConKe Team 50









22 Small Ballers 50









23 3x3 Torelló 2 50









24 Rapsody 45









25 TOP MANTA 45









26 Calvos 40









27 GAMBITES 40









28 Dallas Pordertas 25









29 Vamos Tarde 23









30 TeamJac 21









31 DIM TIM 19









CADET FEMENÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS LLEIDA GIRONA CALDES MALAVELLA BADALONA EL MASNOU IGUALADA TARRAGONA MATARÓ TORELLÓ SITGES
1 AC Frio 105









2 FIREBALL 105









3 Sin nombre 105









4 Golden Warriors Girls 85









5 CHICAGO me limpio 85









6 Cabretes 85









7 LES ESTUPENDES 75









8 Horta 75









9 Orgull vermell y el bicho verde 75









10 5X5 = vint-i-cinc 65









11 CE CALDES FEM 3 55









12 3x3nou 50









13 4x4=16 45









14 CE CALDES FEM 4 40









U18 MASCULÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS LLEIDA GIRONA CALDES MALAVELLA BADALONA EL MASNOU IGUALADA TARRAGONA MATARÓ TORELLÓ SITGES
1 Doggys 100









2 Naismith 100









3 Snakes 100









4 BlackandWhite 80









5 CE CALDES MSC 2 80









6 Baby bulls 80









7 Big three 70









8 Triopical 70









9 A MEDD SE LES A PERDIDO UN NIÑO 70









10 CE CALDES MSC 1 60









11 Trail Brazzers 60









12 Chicago Bollos 60









13 PICOTRE 50









14 Capo$ 50









U18 FEMENÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS LLEIDA GIRONA CALDES MALAVELLA BADALONA EL MASNOU IGUALADA TARRAGONA MATARÓ TORELLÓ SITGES
1 BLUE ONES 100









2 Chi-cago 80









3 Pokémons 70









4 CE CALDES FEM 2 60









5 Banyoles Negre 50









6 POPCORN 45









7 La Purga 40









8 CE CALDES FEM 1 35









SENIOR MASCULÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS LLEIDA GIRONA CALDES MALAVELLA BADALONA EL MASNOU IGUALADA TARRAGONA MATARÓ TORELLÓ SITGES
1 23 Basketball 350









2 Tripl3shot 270









3 No Límits Club 3x3 230









4 LOS MANZANILLAS 3X3 165









5 LOCKOUT 3X3 95









6 Dimelo Papi 86









7 The Apples 3x3 60









8 OCATAVOLEY 60









9 No en saps 60









10 MBP’s 60









11 Sant Hipòlit 50









12 SeaHorses 50









13 Impresentables 45









14 BigBallerBros 45









15 Team Cazzo 45









16 JUNIOR NEGRE 40









17 Triple Doble 40









18 The Kidds - VdM 40









19 Blas 40









20 Roko 35









21 MINABO DE KIEV 35









22 4 Mataos 35









23 HAY QUE METER 20









24 2n nivell 20









25 BigBallersBros 20









26 Cassà CITY 18









27 Los huevos del gallo 18









28 Harlem Volem Popes 18









29 Bàsquet Borges 16









30 Dream Team 16









31 Chans 14









32 Horsetown Penguins 14









33 Torrefarrera Towers 14









34 USA-CAT Ballers 0









35 T-10 2 ZONAS 0









36 Kainan 0









37 Club Social 0









38 3x3 No Límit Club 0









SENIOR FEMENÍ
STANDING Equip CIRCUIT PTS LLEIDA GIRONA CALDES MALAVELLA BADALONA EL MASNOU IGUALADA TARRAGONA MATARÓ TORELLÓ SITGES
1 cacahuets 100









2 Road to Xi'an 100









3 Dile a papá 100









4 Ritxis 80









5 Trentallargs 80









6 Supvintiú amb accent 80









7 Última Hora 70









8 Vilavets 70









9 las leonas 60









10 the thunders 50